Netflix, tüketicileri gülümsetecek yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya ile platformun bazı popüler orijinal yapımları ücretsiz olarak izlenebiliyor. Bu kapsamda bazı orijinal dizilerin ilk bölümü ve tüm orijinal filmler ücretsiz olarak izlenebilmektedir.

Televizyon alışkanlıklarımızı tamamen değiştiren Netflix, yeni bir PR çalışması başlattı. Pek çok kişi tarafından beğenilmesi muhtemel olan bu çalışma, Netflix’e daha fazla tüketici çekecek gibi görünüyor. Çünkü tüketiciler artık herhangi bir abonelik başlatmadan bazı orijinal Netflix yapımlarını ücretsiz olarak izleyebilecek.

Netflix tarafından başlatılan yeni kampanya, platformdaki popüler içeriklerin bir kısmını içeriyor. Örneğin artık Netflix abonesi olmasanız bile son yılların en popüler dizilerinden Stranger Things’i ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Ancak platform, fenomen dizisinin yalnızca ilk bölümünü ücretsiz olarak kullanıma sunuyor. Yani diziyi beğendiyseniz ve izlemeye devam etmek istiyorsanız Netflix abonesi olmanız gerekir.

Netflixin Ücretsiz Erişim Kısmının Görünümü Bu Şekilde

Netflix Ucretsiz Tasarimi

Netflix’in yeni kampanya için oluştuğu sayfada, şu an için sınırlı içeriğe sahip. Bu durumda Stranger Things, Elite, Patron Bebek: Yine iş Başında, When They See Us, Love is Blind, Gezegenimiz ve Grace and Frankie isimli Netflix’in kendi dizilerinin ilk bölümü ile Murder Mystery, Bird Box ve The Two Popes isimli gene Netflix’in kendi filmlerinin tamamını ücretsiz olarak izleyebiliyorsunuz.

Netflix’in yeni kampanyası maalesef tüm cihazlarda mevcut değil. Kampanyaya yalnızca Windows ve Mac cihazlardan veya Android tarayıcılardan erişilebilir. Yani akıllı televizyonunuzdan Netflix’e erişerek ücretsiz prodüksiyonları izleme fırsatına sahip olamazsınız. Ancak bu bile popüler Netflix yapımlarıyla tanışmanız için fazlasıyla yeterli bir fırsat.

Netflix’in yeni kampanyasına erişmek için burada bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz. İçeriğe doğrudan erişebileceğiniz bu bağlantıda izlemek istediğiniz orijinal Netflix prodüksiyonunu bulduktan sonra “Hemen İzle” düğmesini tıklayın. Ardından yeni bir sayfaya yönlendiriliyorsunuz ve bu sayfada seçmiş olduğunuz Netflix prodüksiyonunu izlemeye başlıyorsunuz. Ancak az önce bahsettiğimiz gibi, orijinal dizinin yalnızca ilk bölümleri ücretsiz olarak mevcuttur.

Bu arada, Netflix’in yakın zamanda 30 günlük deneme süresini yeniden başlattığını hatırlatalım. Netflix’in bu kampanyası ile ilk ay için 0,20 TL’ye uygun bir ödeme yaparsınız. Bir aylık deneyiminizden memnunsanız ve aboneliğe devam etmek istiyorsanız, Netlfix’in normal abonelik ücretlerini ödemeye başlarsınız.

Fikirlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Ufuk Karabağ

Mesaj Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir